EDGE DOUBLE FIBER 10G SPF+ MODULE

EDGE
-14%
84,89 RON   73,05 RON

Garantie: 999 luni

In stoc

Durata de livrare: 2-3 zile

Limita stoc
- +
Adauga in cos
Cod Produs: 10G-SFP-300V2-AU Ai nevoie de ajutor? 0786720794
Adauga la Wishlist Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Review-uri (0)
HP Aruba 3810M Switch Series compatible Double Fiber 10G SFP+ Module (Tx/Rx 850/850nm, 1.25-10.31 Gbps, Max. 300m over MMF

EAN: 10G-SFP-300V2-AU

Scrie un review


close

Comparare

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

close

A fost adaugat in wishlist!

A fost sters din wishlist!