EDGE DOUBLE FIBER 10G FIBER SFP+ MODULE

EDGE
-18%
98,71 RON   80,95 RON

Garantie: 999 luni

In stoc

Durata de livrare: 2-3 zile

Limita stoc
- +
Adauga in cos
Cod Produs: 10GFC-SFP-300-HP Ai nevoie de ajutor? 0786720794
Adauga la Wishlist Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Review-uri (0)
HP COMPATIBLE DOUBLE FIBER 10G FIBER CHANNEL SFP+ MODULE (TX/RX850/850NM, 1.0625-10.52 GBPS, MAX. 300M OVER MMF, 4.6 DB, TEMP.0- 70C)

EAN: 10GFC-SFP-300-HP

Scrie un review


close

Comparare

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

close

A fost adaugat in wishlist!

A fost sters din wishlist!