ARUBA COMPATIBLE 1.25G SFP MM

EDGE
88,68 RON

Optiune de plata în rate cu 0% DOBÂNDĂ: de la 3-12 luni prin card bancar de debit

Momentan indisponibil

Durata de livrare: 2-3 zile

Cod Produs: 1.25G-SFP-550D-AU Ai nevoie de ajutor? 0740966328
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
HP Aruba compatible Double Fiber 1.25G SFP Module (Tx/Rx 850/850nm, 1.063-1.25Gbps, Max. 550m over MMF, 9 dB, Temp. 0-70C

Scrie un review


Review-ul a fost trimis cu succes.

Suport clienti Luni - Vineri : 10 - 18

0740966328 contact@neotec.ro
close

Comparare

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

close

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!